כרטיס ביקור נדל”ן – כרטיס ביקור דיגיטלי NFC לסוכני נדל”ן ומתווכים

למה סוכן נדל”ן זקוק לכרטיס ביקור דיגיטלי ?

סוכני נדל”ן הם עובדים במסגרת עצמאית, בין אם מדובר בסוכן נדל”ן במשרד פרטי עצמאי או בסוכן המועסק כשכיר במשרד. כל סוכן מחזיק בנכסים אותם הוא משווק לצד תיק לקוחות קונים ומתעניינים, כאשר הסוכן מהווה גורם מתווך בין הגורמים הללו.

בעבר נהגו סוכני הנדל”ן לפזר כרטיסי ביקור מודפסים מעוצבים בין הלקוחות, להשאיר כרטיסים כאלה בתיבות הדואר, או באמצעות מגנט על משקופי הדירות. לקוחות אשר ביקשו לפנות אל הסוכן עשו זאת באמצעות שיחת טלפון יזומה.

כיום צורת התקשורת בין סוכני הנדל”ן, ולמעשה כלל נותני השירות, ללקוחות, עברה שינוי, כאשר הלקוח מבקש להתרשם מנותן השירות בטרם פנייתו, כמו גם לפנות במגוון ערוצים דיגיטליים לבחינת הרלוונטיות, עוד בטרם שיחת הטלפון הראשונה.

נוסף לזאת, עיקר עבודתם של סוכני הנדל”ן היא בשטח, אל מול אנשים, בדירות ובנסיעות, וכאשר הם נמצאים במשרד עיקר זמנם מוקדש לפגישות. 


כרטיס הביקור הדיגיטלי עונה לסוכני הנדל”ן על שני הצרכים העיקריים:

כרטיס ביקור מעוצב, צבעוני, מותאם לסוכן  ולמסרים המובילים שלו. בשונה מכרטיס מודפס כרטיס ביקור דיגיטלי אינו מוגבל במקום, מציג בנקל תמונות, סלוגן ומסר עיקרי, אזור פעילות, אופי השירותים, דרכי יצירת קשר. קישור לאתר אינטרנט, לדף פייסבוק/ אינסטגרם/ לינקדאין או כלרשת חברתית אחרת.

קישור ישיר מן הסוכן אל הלקוח בכף היד: אפשרות לפניה בווטצאפ, במסנג’ר, במייל וכמובן טלפונית. יצירת קשר מהירה שתייצר לידים ממוקדים ואיכותיים בדרך לקידום ההתקשרות והעסקה.

כרטיס ביקור לסוכני נדל”ן – דרכי הפצה מושלמות בפיקס קארד

הכרטיס נבנה על בסיס קוד QR, ממנו יכול הלקוח לייצר ולשלוח קישורים לנכסים ספציפיים, לרבות מידע רחב יותר, מחירים ותמונות.

האפשרות מסייעת ליעילות וחיסכון בזמן, מיצוב מקצועי גבוה אל מול הלקוחות ובניית התקשרויות רלוונטיות ובשלות להתקדמות.

כרטיס ביקור דיגיטלי מספק דרך מהירה, יעילה ומשתלמת לתקשורת אפקטיבית ולחשיפה רחבה עבור סוכני הנדל”ן בישראל. 

עידן ישר סוכן נדל”ן ומתווך בחברת רימקס ישראל ממליץ על כרטיס ביקור דיגיטלי לסוכן נדל”ן פיקס קארד :

עידן ישר ממליץ על כרטיס ביקור דיגיטלי פיקס קארד

דוגמאות כרטיס ביקור דיגיטלי למתווכים וסוכני נדל"ן

שאלות ותשובות על כרטיס ביקור דיגיטלי למתווכים וסוכני נדל"ן

 • 1. מדוע מתווך צריך כרטיס ביקור דיגיטלי?

  כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הכלי הטוב ביותר למתווכים וסוכני נדל"ן משום שהם אינם זמינים רוב הזמן והקלות שבה ניתן להעביר את הכרטיס היא מהירה והכרחית.

 • 2. מה המטרה של כרטיס ביקור דיגיטלי למתווך?

  המטרה היא להנגיש את פרטי המתווך בקלות ובמהירות

 • 3. מהם היתרונות שיש בכרטיס ביקור דיגיטלי למתווכים?

  כרטיס ביקור דיגיטלי לברוקרים יכול לעשות שלושה דברים:

  כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך טובה לסוכני נדל"ן להציג את ניסיונם וכישוריהם בפלטפורמה מקוונת. זה עוזר להם למשוך יותר לקוחות ולהקל על תהליך רכישת או מכירת נכס.

  כשמדובר במתווכים, כרטיס ביקור דיגיטלי מספק להם יתרון על פני כרטיסים רגילים. הם יכולים להציג את כל פרטי הקשר שלהם ולהיות שם בלחיצת כפתור.

 • 4. כיצד אוכל ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי משלי לסוכנות הנדל"ן שלי?

  סוכני נדל"ן נדרשים לרוב לייצר כרטיס ביקור או כרטיס ביקור דיגיטלי עבור העסק או החברה שלהם. לשם כך הם יצטרכו לספק מידע אודות השירותים אותם מספקת סוכנות הנדל"ן שלהם.

  השלב הראשון ביצירת כרטיס דיגיטלי זה פנייה לפיקס קארד.

  לאחר מכן הסוכן יכול לכתוב על עצמו ועל אילו שירותים הוא מספק בכרטיס פיקס קארד. לאחר שעשו זאת, הם יכולים לקשר זאת לאתר האישי שלהם כך שיהיה קל יותר ללקוחות למצוא מידע נוסף עליהם ולפנות אליהם במידת הצורך.

 • 5. כיצד עובד כרטיס ביקור דיגיטלי למתווכים?

  כרטיס ביקור דיגיטלי הוא דרך מצוינת להתבלט ולהרשים לקוחות פוטנציאליים. מתווך יכול להציג את מיטב עבודתו ולהדגיש את הישגיו, וזה משהו שהם לא יכולים לעשות בכרטיס ביקור פיזי.

  אם אתה מתווך וצריך להוכיח את ערךך בפני לקוחות פוטנציאליים, הגיע הזמן שתשקיע בכרטיס ביקור דיגיטלי נהדר.

" צוות Fixcard ענו לכל הבקשות שלי בנוגע לשיווק העסק שלי, כרטיס הביקור הדיגיטלי עולה על כל ציפיה ונראה מהמם! אני לא מפספס שום פנייה ולקוח פוטנציאלי. "

הפסיקו לאבד לקוחות פוטנציאליים!

התקדמו עכשיו לפיקס קארד